ЈП ”Комуналац” завршило је извођење радова на пројекту ”Изградња забавно рекреативног парка у Бањи Врдник”.

Пројекат је финансиран од стране Министраства трговине, туризма и телекомуникација Владе Републике Србије као и локалне самоуправе а реализатор пројекта је Туристичка организација општине Ириг.

Забавно рекреативни парк садржи стазе и плато са фонтаном, дечије игралиште на подлози са тартаном, теретану на отвореном на подлози од тартана, терен за боћање, терен за мини голф и мобилијар у парку (клупе и канте за отпатке).

Уређењем и опремањем оваквог јавног простора за одмор и рекреацију Бања Врдник и сви њени гости су добили функционално и лепо уређено место на коме ће деца, мештани и туристи моћи да се баве спортом и квалитетно проводе слободно време.

ЈП ”Комуналац” је још једном доказало да је оспособљено за извођење и најзахтевнијих радова и трудићемо се да овако лепо уређених простора у нашој општини буде још више.